Poznajmy się

Nazywam się Magdalena Nowak. Od 11 lat jestem związana z promocją instytucji, firm i projektów edukacyjnych ukierunkowanych na rozwijanie mocnej marki osobistej za pomocą kreatywnych wydarzeń. Zarządzałam zespołem animatorów, współtworzyłam kulturę organizacji oraz strategie zarządzania sali zabaw.

Jestem m.in. współautorką pierwszego muzealnego pokoju zagadek na Śląsku oraz eventów mających na celu wypromowanie takich instytucji, jak Zamek Królewski w Warszawie.

Organizowałam m.in. pierwsze warsztaty contakids w Polsce z udziałem Piotra Bielskiego, spotkanie dla autorki Szpinak Robi Blee, Zuzanny Anteckiej, czy warsztaty wizerunkowe dla kobiet z Barbarą Lech.

Interesuje się rozwijaniem wiedzy na temat zarządzania talentami, rolą kompetencji miękkich w biznesie, czy Filozofią Kaizen. Wierzę, że każdy z nas ma  mocne strony, które odpowiednio rozwijane mogą mu przynieść sukces zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.

Jestem  absolwentką m.in.  Akademii Biznesu, kursu Artura Jabłońskiego, szkolenia z zakresu budowania zespołu, czy rekrutacji i selekcji pracowników.

Dla mnie animacja, to sposób na pobudzanie innych do działania, motywowanie ich do rozwijania własnych talentów, droga do integracji ludzi oraz co ważne, efektywny kierunek rozwoju promocji instytucji i firm, które chcą budować silną oraz spójną markę osobistą.

Karuzela Animatora jest miejscem, w którym dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspierając przedsiębiorców w tworzeniu zarówno inspirującego, jak i prężnie działającego biznesu. Przede wszystkim jednak Karuzela Animatora, to projekt który ma na celu odczarować spostrzeganie pracy animatorów i event menedżerów, pokazując w pełni zakres ich możliwości.

Z pasji jestem animatorką społeczną, która w 2019 roku odebrała Nominację na Animatora Społecznego Roku podczas Gali Dobrych Inicjatyw.